Pracovní prostředí potřebuje dokonalou ochranu

Na všech pracovištích se musí dodržovat daná bezpečnostní pravidla. Někde jich existuje skutečně hodně, jinde alespoň základní. Vždy záleží na konkrétní firmě a pracovním zaměření. Speciální pracovní oděvy tvoří základ mnoha podniků.

Hlavně zůstat v dobré náladě

Dlouhé hodiny při pracovním nasazení vyžadují komfortní oblečení, jinak se člověku přestane líbit to, co dělá. Dobře se cítit ničím nenahradí a mnozí moc dobře vědí, jak to ovlivňuje pracovní morálku. Často se vyžaduje i dobré zviditelnění pomocí reflexních prvků. Hodí se například zateplené rukavice z jemné hověziny v dlani a z polyesterového úpletu s reflexní barvou na manžetě a na hřbetu. Z rukavic vyzkoušejte vám nejvíce vyhovující druhy. Latexové s velurem se hodí na úklid a v potravinářském průmyslu, protože mají protiskluzovou úpravu na prstech a na dlani. Ochranné pracovní prostředky doplňte prošívanou vestou s odolností proti vodě a větru. Reflexní prvky přijdou vhod, ale také kapsy a kontrastní podšívka.

Pracovat v pohodlných kalhotách

Montérkové kolekce se na první pohled zdají stejné, ale kdo si je obléká, poznává rozdíly na vlastní kůži. K nejoblíbenějším patří kalhoty s laclem s elastickým pasem a postranními kapsami. Oceníte také další multifunkční kapsu na nohavici a jednu náprsní na laclu. Na D kroužek si jednoduše přichytíte identifikační kartu. Výčet kapes nekončí, další dvě spatříte v zadní části. Pokud vaše práce vyžaduje klečení na kolenou, hodí se vám zesílení v této oblasti s možnost vložit výztuhu.

Nabídku širokého sortimentu ocení všichni zájemci o mnohé druhy oděvů a kolekcí. Ochrany zraku, sluchu, hlavy a jiných částí těla naleznete na https://www.celar.cz/, kde si jednoduše objednáte a vše přijde na vámi zadanou adresu. Vybírat lze také nářadí, bezpečnostní postroje, tabulky, pásky a jiné příslušenství.

Sdílet článek