fitness praha 9

Posilovna Praha 9 vás postaví na nohy a zlepší vaši kondici

Být fit mimo jiné obnáší vést zdravý životní styl. K němu patří konzumace kvalitních potravin a pravidelný pohyb nejen na čerstvém vzduchu. V současné době mezi velmi oblíbené činnosti, které pomáhají k lepší fyzické kondici, patří také sportování v posilovnách.

Špičkové stroje pro posílení vašeho těla

Každý sportovec, začátečník i profesionál, ocení kvalitní stroje, které nabízejí komplexní systém pro procvičení všech svalů. Posilovna v Praze disponuje dostatečně prostorným sálem o ploše 470 m², jenž je vybavený unikátními posilovacími stroji světových značek Hammer Strenght, Life Fitness Pro2, EliteFTS a Watson. Zkušení osobní trenéři dokážou sestavit individuální plán tréninku na základě komplexní pohybové a statické diagnostiky.

Speciální místnost pro silový trojboj a vzpírání

Profesionálně vybavená lifterna má 4 závodní stojany IPF approved, 2x monolift a 2x vzpěračskou platformu. Jste zvyklí používat nejrůznější pomůcky pro cvičení? Máte je mít. Řetězy různé váhy, gumy, špalky či speciální nástavce již na vás v posilovně čekají. Potrápit své deltové svaly můžete v místnosti, v níž jsou speciální stroje určené právě pro tuto partii těla. Jedná se o kombinovaný stroj zvaný “motýlek” nebo věž pro stahování horních kladek.

Posilujte i na čerstvém vzduchu

Ne vždy musíte být při cvičení zavření v místnosti s posilovacími stroji. V posilovně Eagle Fitness si zacvičíte i venku za hezkého počasí. Předzahrádka fitness Praha 9 o rozloze 500 m² nabízí 25 metrů dlouhou železobetonovou dráhu pro atlety. K dispozici je veškeré vybavení Strongman, na němž můžete cvičit za použití vlastní hmotnosti. Pokud vám to však nebude stačit, je pro vás připravený také stojan s kotouči jako extra závaží.

Aerobní sál a sál pro bojová umění

Až vás stroje přestanou bavit, vyzkoušejte opět něco nového. Co třeba si dát lekci capoeiry nebo fit brazil? Sál pro cvičení bojového umění v posilovně Praha 9 je vybavený funkčním nářadím včetně sandbagu, kettlebell činek, medicinbalů a provazů. A na samotný závěr si dopřejte příjemnou masáž. K dispozici je vám masér, které vám pečlivě zvolenými hmaty uvolní namožené svalstvo.

Sportovní centrum Eagle Fittnes je pro vás otevřeno 365 dnů v roce a mimo jiné nabízí i bezproblémové parkování zdarma na vlastním parkovišti. Sledujte www.eaglefitness.cz a budete vědět více.

Sdílet článek