kalibry

Porovnávejte rozměry s kvalitními kalibry

Mnohé podniky, které jsou zaměřené na kovovýrobu a různé typy řemeslné výroby, často pracují s kalibry se schopností pomoci s minimalizováním zmetkových produktů, kterým se výrobci vyvarují díky realizaci kontrolního měření.

Neustálá kontrola s kalibry

Finanční ztráty při výrobě je třeba minimalizovat, aby se zbytečně firma nestala prodělečnou. Vyplatí se investovat do kontrolních kalibrů s vysokou kvalitou a provádět neustálé kontrolování výrobků. Závitové kalibry určitě pořiďte pro případy, kdy potřebujete snadno a rychle objevit odchylky u každého závitu. S jejich pomocí odhalíte různé vady, například odchýlení od profilu a velikosti, vadný závit. Fungování kalibrů je ekonomické a spolehlivé. Lze si vybrat také závitové kalibrační kroužky a trny na nejrůznější druhy závitů. Zmetkové i dobré závitové kalibry se vyrábějí ze speciální kalibrační oceli. V nabídce objevíte modely pro všechny druhy vnitřních a vnějších závitů, pochopitelně rovněž pro M, G, UNF, UNC, NPT, Rp, UNEF, TR, BSF, UNJEF a další. Nechybí ani válečkové kalibry, díky nimž se kontrolují vnitřní průměry válcových otvorů obrobků. Zvolit si lze oboustranné či jednostranné provedení, s dobrou i zmetkovou stranou. 

Měřidla k porovnávání tvarů

Porovnávací měřidla zahrnují kalibry, které se používají pro měření vnitřních a vnějších tvarů. Slouží pouze k porovnávání, zda daný rozměr odpovídá požadavkům, nebo naopak. Právě sháníte kalibry a měřidla? Věřte, že dokonce funguje zakázková výroba s možností realizovat i velmi speciální požadavky podle výkresů, které dodají zákazníci. Vyplatí se obrátit na spolehlivého dodavatele, kde si budete jisti nabídkou nástrojů pouze z nejkvalitnějších materiálů. Na zhotovení zboží se podílí nejen zkušení lidé, ale také nejmodernější technologické postupy s průběžnou inovací. Zákazníkům se vždy vychází vstříc.

Sdílet článek