pojištění odpovědnosti pro zaměstnance

Pojištění pro všechny případy je důležité i v zaměstnání

Vykonáváte náročné povolání, sedíte neustále za volantem nebo jezdíte s vysokozdvižným vozíkem? V kanceláři na vás také mohou čekat různé nástrahy, je proto lepší přemýšlet nad pojistkou, která by vykryla všechny vzniklé nepříjemnosti. Ty pak nebudou znamenat pohromu pro rodinný rozpočet, neboť škoda bez odpovídající pojistky se nedá řešit jinak než zaplacením z kapsy viníka, což platí i pro případy, že šlo o nešťastnou náhodu. Kdo je na nečekané okolnosti dobře připraven, nemusí se pak strachovat, protože pojišťovna za ním bude stát, to je vlastně jednoduchá rovnice…

Výhodou je také celosvětová platnost pojištění

Stále oblíbenější, stále diskutovanější. Jistě, pojištění odpovědnosti pro zaměstnance je velmi důležitou položkou, zvláště pokud jezdíte na dlouhé služební cesty do ciziny nebo vykonáváte náročnější profesi, při které máte i velkou hmotnou zodpovědnost. Při plnění pracovních povinností se pak může výjimečně stát, že způsobíte škodu – která sice nebyla ani v nejmenším vaším úmyslem, ale náhrada za ni jde podle právních předpisů za vámi. 

A kdo by chtěl platit statisíce nebo i miliony z vlastní kapsy? Pojistná ochrana se postará nejen o klid v duši, ale i účinné řešení podobných problémů ve vašem zaměstnání. Ideální pro řidiče z povolání a cestovatele, neboť má tato pojistka platnost i za českými státními hranicemi. 

pojistná smlouva

Kolektivní dohoda a výhodnější smlouva

Jednat nemusíte jen sami za sebe, pojišťovna vás může pojistit i jako pracovní kolektiv, bude to tak i zajímavější pro obě strany. K dispozici je i tarif Řidič PLUS, vhodný pro zaměstnance, jejichž práce je hlavně za volantem firemního vozu a kteří často vyrážejí nejen na tuzemské rychlostní silnice nebo dálnice. Složitá formulace není namístě, jde o jednoduchý formulář, pojistná smlouva by měla být z principu co nejkratší a nejvýstižnější.

Sdílet článek