bazar nákladních aut

Podnikatelské příležitosti v nákladní dopravě

Mnoho mužů si v dětství přálo řídit alespoň jednou hodně velké auto. Nákladní vozy patří ke stále žádaným, protože nabízí spoustu možností k podnikání. Ne všechny firmy disponují potřebnými přívěsy a návěsy, raději si najmou podnikatele, kteří vše zajistí díky vlastní autodopravě.

Nejčastější druhy přepravy

Velký zájem zaznamenáte u přepravy nadměrných nákladů a zásilek. Objeví se různé neskladné zboží, které potřebuje převézt na jiné místo v republice, ale i do ciziny. Pokud jde o velice těžké produkty, vyplatí se pořídit i potřebnou techniku. Hlavně stavebnictví, ale také soukromé osoby vyžadují převoz různého stavebního materiálu, kde musíte vlastnit sklápěč. Vozidlo se hodí na sypké hmoty, především na písek, popílek, štěrk, ale i na uhlí, dřevo a lomový kámen. Dalším zajímavým cílem podnikání je provoz odtahové služby, kdy autu nechybí elektrický naviják, aby šlo vyprostit nabouraný nebo jinak nepojízdný vůz. A co říkáte na stěhování? Tady už popřemýšlejte také o schopných a ochotných zaměstnancích s dostatečnou silou. Umění organizace nebude vůbec na škodu, protože se nevyhnete kompletnímu vyklízení a přestěhování celých budov.

Nákladní auto splní váš sen

Už víte, jak si splnit sen, ale chybí vám dostatek financí na úplně nový automobil? Proč nezačnete se starším typem, který vyjde levněji? Bazar nákladních aut má stále v nabídce značkové tahače, návěsy, přívěsy a z aut si jistě vyberete typ s dostatečně dobrou funkčností. Tahače Volvo prohlédněte detailně na internetových stránkách, kde jich objevíte desítky. Vybírat lze podle různých parametrů, například ceny, najetých kilometrů, roku výroby, vybavení.

Nechybí ani tahače Man, kde si lze okouknout ojetiny se silnými a úspornými motory, které si poradí i s hodně nekvalitními cestami a nepříjemnými podmínkami. Pro lehkou a středně náročnou přepravu se hodí auta od 7,5 do dvanácti tun.

Sdílet článek