Ekologické LDPE obálky

Plastové obálky pro e-shopy jsou levným a efektivním obalovým materiálem

Pokud přemýšlíte, jak posílat zákazníkům zboží z vašeho e-shopu moderně, ekologicky, levně a přitom ještě propagovat svou firmu, vyzkoušejte plastové obálky pro e-shopy. Jde o tenké obálky z pevného nízkohustotního polyetylenu LDPE, které téměř nic neváží, přesto však dokážou ochránit vaše zboží před proniknutím vlhkosti. Díky tomu jsou vhodné pro přepravu zboží, jako jsou tiskoviny, knihy nebo oblečení. Velkou výhodou plastových obálek je možnost potisku, díky kterému bude nejen zákazníkovi, ale všem, kdo zásilku během přepravy uvidí, na první pohled jasné, že obálka pochází z vaší firmy. Prakticky zadarmo tak dokážete zvyšovat povědomí potenciálních budoucích zákazníků o vaší značce.

Plastové obálky pro e-shopy jsou ekologické

Možná vám to bude připadat jako protimluv, ale plastové obálky pro e-shopy skutečně pomáhají šetřit přírodu. Mohou totiž být vyrobeny z recyklovaného LDPE, který tak neskončí na skládce a může opakovaně sloužit. Ekologické LDPE obálky proto pomáhají šetřit náklady na skládkování a snižují zamoření přírody odpadními plasty. Díky své lehkosti šetří ekologické LDPE obálky také místo v automobilech přepravců, stejně tak jako hmotnost.

Posílejte zboží moderním a efektivním způsobem

LDPE obálky představují levnou a ekologickou variantu běžných papírovo-plastových obálek. Pokud byste chtěli na plastových obálkách s potiskem ušetřit, zkuste se obrátit na reklamní agenturu bluearrow.cz, která patří mezi největší dodavatele potištěných plastových obálek u nás. Můžete si zde vybrat z mnoha velikostí a tvarů obálek, které vám na požádání potisknou vaším firemním designem. Nabídka plastových obálek pro e shopy se ovšem neomezuje pouze na recyklovaný LDPE polyetylen. V nabídce jsou i obálky z HDPE či speciálních fólií.

Sdílet článek