Pánské kuchyně

Kuchyně pro pány

Kuchyně nepatří jen ženám, ale zcela určitě i pánům. Pokud máte doma ryze ženskou kuchyni, pak si ji buďto přebudujte podle vašich představ nebo si postavte ještě jednu kuchyň, kde budete vařit jen vy. Moderní kuchyně se dělí na ženské a pánské. V čem jsou tedy pánské kuchyně jiné?

Co pánská kuchyně rozhodně nemají?

V pánských kuchyních rozhodně neočekávejte nažehlené záclony, ubrusy nebo ubrousky na stole. Pánské kuchyně jsou daleko jednodušší a zařízeny tak, aby lahodili pánskému oku. Některé kuchyně mají kuchynske linky o mnoho širší než obvykle. Je tomu především proto, že pánové se rádi při přípravě jídla roztahují po celé kuchyni.

V čem jsou typické pánské kuchyně?

Pánské kuchyně jsou typické tím, že mají velice jednoduchý styl a kladou důraz na užitnou hodnotu. Neočekávejte však nějak zanedbaný vzhled. Vzhled kuchyní je oproti jiným o mnoho tmavší a kontrastní. Velmi se to však liší podle vkusu. Někomu se může líbit studená kuchyně ze skla a hliníku a někdo jiný může dávat přednost dřevěnému vzhledu.

Laminátové podlahy do kuchyně

Do kuchyní pro pány jsou velice oblíbené laminátové podlahy. Laminátové podlahy napodobují prkna z masivního dřeva. Laminátové podlahy mohou být vyrobeny v různých barvách od černé přes šedou až po bílou. Proto se výborně hodí do nejrůznějších kuchyní.

Sdílet článek