2019 lyžování slovinsko

Otestujte sjezdovky ve Slovinsku

Zima se nezadržitelně blíží a všichni milovníci zimních sportů právě otevírají katalogy nabízející zimní dovolenou na horách. Ať už se chystáte na pořádnou lyžovačku, chcete vyzkoušet nový snowboard, vyrazit po roce zase na běžky anebo bobovat s dětmi, nabízí se luxusní destinace za hranicemi naší země. Zasněžené Slovinsko je kouzelné a ideální pro milovníky lyžování v Alpách. Slovinské sjezdovky jsou udržované a srovnatelné kvalitou i službami s ostatními zeměmi, jako jsou Rakousko či Itálie.

Populární lyžování Slovinsko si získá náročné lyžaře i úplné začátečníky díky dostupným lyžařským svahům, vynikající kuchyní a rodiny s dětmi ocení lyžování zdarma pro děti mladší šest let. V neposlední řadě slibuje Slovinsko atraktivní ceny skipasů.

Slovinsko 2019 lyžování

Rozhodnete-li se vyrazit vyzkoušet místní svahy, vyberte vhodné ubytování. Jedno takové nabízí hotel Kranjska Gora, kde se ve stejnojmenném městě pořádá proslulá soutěž organizace FIS. Kranjska Gora hotel leží zasazený do pohoří Pohorje a v Rogle. Svou tradici v lyžování tato země jednoduše nezapře. První zmínku o něm na náhorní plošině Bloke zapsal historik Valvasor. Pokud srovnáte ceny lyžování v České republice a na Slovinsku, budete překvapeni, že se od sebe příliš neliší, zatímco komfort a služby nabízené na sjezdovkách jsou značně odlišné. Udržované sjezdovky s možnostmi výborně se občerstvit doplňuje jednoduchá komunikace v námi příbuzném jazyce.

2019 lyžování Slovinsko

Chcete-li si užít lyžování na maximum, vyzkoušejte nabízené zájezdy Gradtour. Termíny yžování ve Slovinsku naleznete zde https://www.gradtur.si/cz/, kde si rozhodně vyberete. Garantujeme vám, že po vyzkoušení zimních sportů na vysoké úrovni právě v této zemi, se sem budete pravidelně a s radostí vracet a vůbec nezáleží, zda patříte mezi špičkového sportovce, začátečníka anebo cestujete s dětmi.

Sdílet článek