Novinka: Volkswagen Golf

Volkswagen Golf je oproti konkurenci o několik kroků vpředu

Nová generace automobilu Volkswagen Golf je velice povedená. Již teď můžeme tvrdit, že nový automobil Volkswagen Golf opět přeskočil své konkurenty v konstrukci, výbavě i kvalitě exteriéru a interiéru. Automobily Ford Focus, Honda Civic a Toyota Auris proto mají zase ztížený boj mezi těmito typy automobilů.

Polohy prvků v interiéru si budete moci různě nastavit

Interiér automobilu Volkswagen Golf je velmi prostorný. Ve předu je velmi místa. Volant i sedačky jdou nastavit všemi směry. Na zadní sedačky si však pohodlně sednou jen dvě osoby. Kapsa na dveřích až příliš zužuje míst pro řidiče. Výkup aut také tvrdí, že při jízdě na nerovném povrchu rezonuje palubová deska.

Volkswagen Golf vám umožní nastavit si různé polohy k sezení

Automobil Volkswagen Golf umožňuje velice dobré nastavení pro polohy k sezení. Volant si k sobě můžete přitáhnout až o 6 centimetrů. Pokud tedy chcete sedět blíže k volantu, pak vám to automobil Volkswagen Golf umožňuje. Řidičovo místo však nenabízí mnoho prostoru na délku. Výkup vozidel doporučuje koupit ojetý Volkswagen Golf, který může být až o polovinu levnější.

Přehledná jízda s automobilem Volkswagen Golf

Ovládací prvky automobilu Volkswagen Golf mohou být lépe rozmístěné. Po několika prvních jízdách si však na toto rozmístění zvyknete. Automobil Volkswagen Golf tak pro vás zajistí velmi přehlednou jízdu. Kabina automobilu Volkswagen Golf je výborně odhlučněná. K odhlučnění přispívají také alu kola, která jsou tvořena speciální směsí.

Sdílet článek