moto bundy

Horké novinky v moto-módě pro rok 2017? Známe je a poradíme!

Mít skvělou motorku, na kterou se i laik podívá a zatají se mu dech, je super pocit. Vlastnit nadupanou mašinu a s tímto vědomím vyrážet na silnice a pociťovat sílu stroje pod sebou je sen každého. Jak ale svůj pocit z jízdy ještě vylepšit? Nemusíte být zrovna znalcem módy a orientovat se v trendech, přiznejte si ale, že vyjet na motorce v kvalitním a nadčasovém oděvu posouvá zážitek z jízdy ještě o level výš. Sháníte momentálně něco, v čem se budete cítit prostě skvěle a budete u toho i skvěle vypadat? Pak je tento článek právě pro vás. Trh s módou pro motorkáře vyprodukoval pro rok 2017 slušnou zásobu novinek.

Kombinace textilu a kůže

Když se řekne motorkářský ohoz, ihned nás napadne zejména bunda, nejvýraznější prvek výbavy silničního jezdce (tedy po helmě). Kožené moto bundy jsou super a nikdy nevyjdou z módy, nyní je ale trendem spojovat tento materiál s textilem, který je lehčí a vzdušnější. Tato kritéria splňuje bunda Apollo, jež myslí zejména na pohodlí a praktičnost, ale na vzhledu jí to neubralo – ten je celistvý, stylový a minimalistický, čímž splňuje trendovost současné módní sezony. Bunda je variabilní, obsahuje vše, co by moderní bundy na motorku měly obsahovat – nastavitelnost obvodu, možnost připnutí ke kalhotám, vyjímatelné chrániče páteře a membrány proti vodě a větru, stylové reflexní prvky a systémy vnitřních kapes na úschovu cenností a osobních potřeb. To vše nová Apollo splňuje a v kombinaci s kalhotami Gili tvoří nerozlučné duo.

boty na motorku

Obuv hodná vašeho oře

Kvalitní obutí dělá své, ať už krotíte oře opravdového nebo mechanického. Je třeba dbát na to, aby nebyla výrazně snížená pohyblivost nohy v botě a abyste se ve své obuvi necítili jako v těžkých okovech. Schopnost tento pocit eliminovat mají boty typu Bravo. Ačkoliv jde o vysoké cestovní kožené boty s tvrzenou špičkou, v oblasti nártu je flexibilní panel a v botě najdete voděodolnou, ale prodyšnou membránu. Pro pocit stability a bezpečí designéři přidali do vnitřku špičky plastový protiskluzový grip. Ideální moto boty!

Kalhoty do nepohody

Zejména v létě se nechceme při jízdě v motorce pařit v celokožených spodkách. Dvakrát to platí pro pány a jejich intimní partie. Právě proto se pozornost fashionistů upnula na textilní moto kalhoty. Pokud vás textil nadchl, zaměřte se na kalhoty na motorku typu Adventure. Díky pokroku v textilních technologiích vám tyto kalhoty zaručí vysokou odolnost v oděru a tolik potřebný air-flow systém. V případě nutnosti jdou chrániče, membrány i termovložky vyjmout, získáte tak odlehčené letní kalhoty do obzvláště parných dnů. Kombinace s moto bundou Adventure je nepřekonatelná.

Sdílet článek