Miluju holku svého nejlepšího kamaráda

Miluji holku svého nejlepšího kamaráda

Milostný trojúhelník, nic nového pod sluncem, řeknete si, ale co když nastane situace, že se zamiluješ do holky svého nejlepšího kamaráda, pak už jen nezbývá než to známé – a teď babo raď. Tenhle problém je jedním z nejzapeklitějších ve vztazích nejen těch milostných, ale i v přátelských. Jenže co s tím. Když to řekneš holce tvého kamaráda, tak riskuješ několik věcí, například se mu s tím může svěřit, to za prvé, za druhé, mohla by ti kývnout a udržovali byste tajně nějaký poměr nebo vztah a za třetí – odmítne tě a stejně to řekne svému klukovi a ten by tě klidně mohl rozbít hubu a navíc riskoval bys ztrátu kamaráda, která by s největší pravděpodobností přišla.

Ale dejme tomu, že taková situace nastala a všechny tři strany se to dozví. V tu chvíli si musíš určit priority, buď získáš to, po čem touží vaše srdce, a ztratíš přítele, nebo na to zapomenete a pokusíte se, aby to bylo jako dřív. Nejlépe by bylo, kdybyste se sešli, v tomhle případě jenom chlapi a prodiskutovali to, je možné, že druhá strana o tom vůbec nebude chtít mluvit a s tebou už totálně ne, v téhle situaci to nelámej přes koleno a zkus vyčkat, buď se to dá do pořádku nebo ne.

Měli byste se pokud možno oba dva zajímat o to, jaký k tomu má názor i to děvče, potažmo žena, těžko říct, když to bude řešit jenom mužská část, co na to řekne ta ženská, také by se mohla vykašlat na přítele i kamaráda a odejít od obou dvou.

Sdílet článek