mobilní – jeřáb

Manipulační technika jako pomocník s těžkými břemeny

Bez manipulační techniky se neobejdete v mnoha oborech, hlavně jde o strojírenství, stavebnictví, automobilový průmysl nebo se využívá pro armádní účely. Nejdůležitější je vědět, jaká technika vám pomůže s těžkými náklady. 

Jeřáby jako výkonní pomocníci

V současnosti si lze vybrat z mnoha pojízdných jeřábů, ale nechybí možnost si nechat odborně poradit, aby vše připravované klaplo podle plánu. V nabídce objevíte mobilní – jeřáby pojízdné bez podpěr, které se pohybují i v hodně úzkých prostorách s vysokou zátěží. Flexibilní přepravu zajistíte pro břemena s nosností od dvou do devadesáti tun. Malý poloměr otáčení umožňuje citlivé řízení. U jeřábů kompletně poháněných baterií jde o práci bez emisí, tedy jsou šetrné k životnímu prostředí. Intenzita hluku se udržuje na spodní hranici. K dalším přednostem se řadí používání ekologických maziv, ekologický lak na strojích, ale i možnost vše recyklovat. Nezapomíná se ani na zajištění maximální bezpečnosti, konstrukce a výroba probíhají v souladu se všemi aktuálně platnými mezinárodními předpisy.

Snadná dostupnost jeřábů

Schopnosti jeřábů dovedou ocenit i menší podnikatelé, řemeslníci a malé firmy, kde se ovšem nevyplatí kupovat vlastní mobilní – jeřáb. V tomto případě si ho lze pronajmout za bezkonkurenční ceny. Vybírat můžete jak z nových, tak z bazarových typů. K dispozici jsou malé, mobilní i přívěsné varianty, aby vyhovovaly konkrétním požadavkům na prováděné činnosti. Garantuje se maximální spokojenost s výsledkem. Nechybí ani zajištění pravidelného servisu a údržby od zkušených pracovníků, tudíž získáte jen zařízení v perfektním stavu. Chybí vám kompetentní pracovník? Neváhejte si zajistit rezervaci odborné obsluhy. Vlastníci jeřábů využijí u firmy širokou nabídku revizních, servisních a doplňkových služeb, aby byla spolehlivost a bezpečnost zajištěna mnoho dalších let.

Sdílet článek