kamerový systém

Majetek pod drobnohledem

Máte za sebou nepříjemnou zkušenost související s krádeží? Stalo se vám již někdy, že vám bylo odcizeno něco hodnotného ze zahrady, popřípadě doma jste po návratu z dovolené našli vylomený zámek? Hororové scénáře jsou v naší zemi na denním pořádku, zvláště pokud bydlíte stranou, vaše nemovitost či podnikání působí velmi zajímavým dojmem pro zloděje a stejně tak mají lupiči pocit, že váš majetek snadno zpeněží. Může jít třeba o sousedskou či milostnou pomstu, jenže vám to způsobí nenávratné škody a starosti s policií.

Mějte přehled, co se u vás děje

Velké oblibě se těší bezpečný a provozem nenáročný kamerový systém. Pomocí jednotlivých kamer chytře rozestavěných po celém objektu či okolo domu, neztratíte kontrolu nad děním, i když jste třeba služebně mimo republiku, nebo právě trávíte dovolenou na pláži. Snadno tak zjistíte, co se děje na vaší zahradě, zda jsou zavřená všechna okna v dílně a jestli se převrhly během silného větru vaše oblíbené květináče. Kamerový systém Praha se specializuje na individuální řešení pro každého podnikatele i majitele nemovitosti. Díky pokročilému zařízení můžete sledovat svůj majetek z jakéhokoliv zařízení, třeba chytrého telefonu, počítače a stejně tak tabletu. Zákaznická podpora vám okamžitě poradí, jak nastavit IP kamerový systém a nabídne rovněž služby navíc. Před instalací se rozhodně informujte, jaké IP kamery jsou ideální pro vaše požadavky.

Rozlišení od 5 Mpix

Nezapomeňte, že investice do vaší bezpečnosti je prakticky jednorázová, proto, chcete-li mít skutečně přehled za každého počasí i roční doby, neváhejte investovat do kvalitnějších IP kamer. IP kamery mohou mít rozlišení až 12 Mpix, pro vaše potřeby budou dostačující i IP kamery s 5 Mpix. Kamery tohoto typu fungují na bezdrátové bázi, tedy wifi spojením. Není překážkou ani nechat si IP kamery instalovat po síti, což může být ale někde, v těžko dostupných místech a při absenci kabeláže, problém. IP kamery mají velmi vysokou snímkovací frekvenci, umožní vám sledovat zpětně dění a odhalit tak případné zloděje.

Sdílet článek