1402498_37125072

Levné, ale smysluplné parfémy

Chodíte nakupovat od parfumerie, nebo je tento úkol spíše pro vaši partnerku, která při příležitosti, kdy si kupuje luxusní parfém, koupí i nějaký levnější kousek vám? Nemůžete si dovolit drahé parfémy světově proslulých značek pocházejících z Itálie, Francie a Německa? A proto si raději nekoupíte parfém žádný? Pak jste asi neslyšel o parfémech z USA a Kanady, které v českých buticích nenajdete.

Prodavačky v českých parfumeriích při dotazu, zda mají americké či kanadské parfémy, jen pokrčí rameny. Ale díky levným, přitom smysluplným parfémům si získáte srdce ne jedné ženy.

Abercrombie and Fitch – Fierce

Tento parfém seženete již za 56 Euro. Parfém podtrhuje mužský postoj. Nejedná se o žádnou kolínskou, ale je to životní styl, jemuž se rád podmaníte. Fierce se může pyšnit čistou vůní čerstvých citrusů, která upoutá pozornost mnoha žen. Parfém je robustní, ale přitom elegantní, cool. Zamiluje si jej každý muž.

Hollister Co. – SoCal

Velké oblíbenosti se v Jižní Kalifornii těší parfém Hollister Co. – SoCal, který zakoupíte od 40 Euro.  Parfém se do popředí dostává díky své čisté a svěží vůně, která podtrhuje osobitý styl. Tento parfém použijte, než se vydáte na pláž a jen sledujte vášnivé pohledy žen ležících na pláži.

Dsquared2 – He wood silver wind wood

Tento ojedinělý a luxusní parfém koupíte už za 42 USD. Tento parfém je hlavně pro muže preferující romantiku. Čistá vůně připomíná panenskou kanadskou přírodu, zlaté sluneční paprsky a ostrý vítr, který je pro Kanadu typický. Tato vůně si vás podmaní svou nezničitelností.

Sdílet článek