autobaterie

Kvalitní autobaterie do všech typů vozidel

Aby vám automobil spolehlivě sloužil několik dalších let, měli byste investovat do kvalitních součástek a pravidelné údržby. V opačném případě může docházet k častým poruchám a nepříjemnostem, které vás ve výsledku vyjdou dráž než pravidelný servis. Jednou z nejdůležitějších komponent každého dopravního prostředku je autobaterie, přičemž vůbec nezáleží na tom, zda jezdíte osobním autem nebo třeba náklaďákem.

Spolehlivý start!

Autobaterie má na starosti mnohé funkce, od nastartování vozu, přes poslech rádia až po ovládání okének. Kvalitní akumulátory jsou dnes konstruovány tak, aby řidič nastartoval i za extrémních teplotních podmínek. Vyznačují se vysokým startovacím proudem a propracovanou strukturou, která výrobku garantuje dlouhou životnost. Mimo jiné disponují úchytem pro snadnou manipulaci.

Při výrobě akumulátorů se uplatňují nejmodernější technologické postupy, díky nimž vznikají různé autobaterie podle typu auta. Produkty značkových prodejců vyhovují až 85 procentům dopravních prostředků. Jsou určeny pro běžné automobily, dodávky, autobusy, ale i zemědělské nebo stavební stroje. Ve srovnání s konkurencí mají celou řadu výhod, jako je ochrana proti zkratu, centrální větrací systém, prodloužená trvanlivost či spolehlivý indikátor. Autobaterie kamionů a ostatních větších vozidel nepostrádají antivibrační systém, stabilní rozvod proudu a vyztužený konstrukční rám.  Všechny akumulátory v kapacitním rozmezí 46 až 230 Ah slibují nenáročnou údržbu.

Akumulátory šetrné k životnímu prostředí

Profesionálně zhotovené autobaterie odpovídají požadavkům současné generace vozidel, v nichž narůstá množství elektronických a kontrolních prvků vyžadujících solidní zdroj energie. Akumulátory jsou recyklovatelné a maximálně šetrné k životnímu prostředí. Mají originální design a jsou finančně dostupné. Firma, jež se výrobou autobaterií zabývá, si navíc během svého dlouholetého působení na trhu vysloužila několik ocenění za kvalitu!

Sdílet článek