kalibry

Kalibry s vysokou kvalitou

Pro mnoho firem jsou velice důležité nástroje, se kterými se tady pracuje. Řadí se mezi ně i kalibry, a to hlavně v provozech zaměřených na kovovýrobu a na rozličnou řemeslnou výrobu.

Včasné odhalení zmetků

Výroba se často neobejde bez kontrolních měření, aby se podstatně zmenšil podíl vzniklých zmetků, které se podílí na finanční zátěži podniků. S kalibrem v dostatečné kvalitě se vyhnete mnoha potížím s nepřesnostmi. Shánění kalibrů by se mělo spojit s kvalitním dodavatelem, abyste měli skutečně záruku, že vše bude bez potíží. Zboží není problém ihned objednat, protože je vždy skladem, tudíž si po pořídíte okamžitě, když ho potřebujete. Kromě rychlého dodání vás čekají výhodné ceny pořizovaných nástrojů. Čeká na vás ucelený sortiment kalibrů, kde naleznete NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a jiné modely. Díky kalibrům se odhalí špatné seřízení strojů, dodržování kvality, nevyhovující postupy, ale také se může zvýšit produktivita práce a seřídí se stroje a další mechanismy.

Různé druhy kalibrů

Mezi kalibry si každý vybere ty druhy, které potřebuje, aby se v jeho výrobě dodržovaly jakostní normy a produkovaly se díly s odpovídající kvalitou. Kalibr si vyberete pro jakýkoliv druh závitů, nejen pro vnitřní a vnější, ale i kroužkové, obkročné, třmenové nebo speciální, které se zhotovují podle vašich nákresů. Porovnávací měřidla dovedou změřit vnitřní a vnější tvary. Pro výrobu zmetkových i dobrých závitových kalibrů se volí speciální kalibrační ocel. Nejsnadnější a nejrychlejší použití zaručují závitové kalibry NPT s vysokou kvalitou a dlouhou životností. Díky nim efektivně zkontrolujete různé závity a vyberete si také závitové trny a kroužky. Pokud se zajímáte o měřidla se speciálními rozměry, pak je potřeba znát třeba individuální toleranci, stoupání, nestandardní délku a jiné rozměry. Zohledňují se vaše požadavky a přání, aby se realizovala netypická měřidla.

Sdílet článek