luxusní vozy aaa auto

Je čas na splnění snu o luxusním vozu v garáži

Prodej vozů strmě roste a s vrcholem motoristické sezóny přibývá i zájemců o automobily exkluzivnějších značek. Není totiž lepší pocit, než se v prosluněném dni projíždět po městě ve svém kabrioletu. A největší prodejci automobilů na to včas zareagovali, a tím vás postavili před obtížnou volbu – pořídíte si Octavii, kterou má každý, nebo bude radši jezdit v Porsche Cayenne turbo, které pořídíte za stejné peníze? Ano, přinášíme cenné tipy, jak si splnit sen o luxusním voze.

Moudří již vědí, že se zde nebavíme o nových vozech. Ceny nových luxusních vozů se příliš nemění a navíc je při jejich koupi nepříjemný i fakt, že je na ně čekací lhůta. Dealeři mají skladem jen pár kusů vozů, a tak si na vysněný nový vůz počkáte i pár měsíců od složení rezervační zálohy. Má to však své řešení. Pořiďte si ojetý vůz s dokladem původu a servisní historií, a cena rázem spadne dolů o desítky procent.

U profíků se luxusního ojetého vozu bát nemusíte

Při výběru luxusního vozu vám hraje do karet i to, že luxusnější značky vozů jsou často nakupovány do firem a využívají je především manažeři při jízdě na obchodní jednání či soukromé cesty. Co to pro vás znamená? Především zdokumentovanou historii vozu a pravidelné servisní prohlídky po celou dobu od jeho zakoupení.

Největší autobazar v ČR AAA Auto právě takováto auta nabízí, a tak není problém najít v jejich nabídce například Porsche Cayenne turbo od 270 000 Kč anebo široký výběr nadupaných Audi s prověřeným tachometrem do 80 000 km, u kterých cena začíná na krásných 190 tisících. No, a teď si to dámy a pánové srovnejte s cenou ojeté Octavie, u které cenu může tlačit nahoru jen fakt, že jde o nejpoptávanější ojeté auto.

Pokud vám však ojetá auta neoslovují, ale plnou cenu se vám za luxus platit nechce, řešení nabízí společnost Mototechna Premium, která nabízí zánovní a předváděcí vozy až s 40% cenou oproti vozům novým.

Nabídka exkluzivních značek v Čechách a na Slovensku

Autobazar AAA má vůbec největší nabídku vozů, a to nejen těch luxusních. Jeho pobočky najdete po celé České republice i na Slovensku. Nabídka exkluzivnějších značek vozů se zde však bude mírně lišit. Slovensko je jako automobilový trh mnohem menší, a tak na slovenských stránkách AAA najdete pouze několik vozů Porsche, ale nadupaných pěkných Audi najdete i na slovenském serveru desítky a v drtivé většině případů jsou ihned k odběru.

Výhodné financování luxusních vozů a zpětný odkup

Pro výběr vaší nové chlouby garáže snad zbývá zmínit jen informaci o výhodném financování vozů a možnosti zpětného odkupu. Zeptejte se přímo na pobočce na možnosti financování konkrétního vozidla. Při financování úvěrem se můžete dostat na zajímavou cenu i s bonusy.

A za dva roky pošlete své luxusní autíčko do světa. U AAA Auto si můžete zajistit i zpětný odkup, a tak si můžete pokaždé vybrat nové auto, přesně podle vašich aktuálních potřeb a preferencí. Ostatně takto to dělají právě i majitelé firem, kteří obměnují vozové parky a do AAA auto vozy prodávají.

Sdílet článek