pánské šperky

Jaké pánské doplňky by neměly chybět v šatníku?

Už dávno neplatí tvrzení, že šperky a doplňky jsou pouze doménou žen. Říká se, že jakýkoliv outfit je bez doplňků příliš obyčejný a šperky či jiné drobnosti představují něco jako koření módního průmyslu. A to bez ohledu na pohlaví. Většina mužů bohužel často neví, jak správně doplňky vybrat, aby ladily např. s botami či kabátem, a to jak z hlediska barev, tak materiálů. Připravili jsme pro vás několik univerzálních tipů na nadčasové pánské šperky a hodinky, kterými nikdy nic nezkazíte, a které jsou esencí každého dobře oblečeného muže. 

Bez kvalitního opasku to nepůjde

Kožený pásek pánský šatník rozhodně obsahovat MUSÍ. Není třeba jich vlastnit 20, vyznavači minimalismu si vystačí s jedním černým a jedním hnědým. Pravidlo sladit pásek s barvou bot stále platí, ale není tak striktní jako v minulých dekádách. Business casual a casual styl vám leccos odpustí. U formálnějšího obleku je ale dobré dát si záležet. A pokud nejste na různorodou kombinaci dodatečně odvážní, perfektně sladěné kombo pásek + obuv je nesmrtelné. Určitě investujte do kvalitní kožené usně, pásek vydrží v pěkném stavu o mnoho déle než koženka nebo jiný typ syntetiky. Vsaďte na decentní spony s minimem zdobení, masivní dekor působí komicky a budete za kovboje. 

Peněženka není jen funkční prvek

Ženy nosí kabelky a psaníčka, muži si do společnosti vystačí s peněženkou. Zapomeňte na suchý zip a bláznivé motivy, světem hýbou pánské kožené peněženky. Nezaměřujte se ale pouze na designovou stránku. Kvalitně šitý kousek s praktickou kapsou na drobné a přihrádkou na karty bude vždy to pravé ořechové. Černou nic nezkazíte, v módě je ale i světlá kůže a stříbrné detaily v podobě loga značky či zapínání. 

Náramky a řetízky? Možností je mnohem více!

Muži, kteří si na styl potrpí, mají často pocit, že jsou jejich možnosti oproti dámským doplňkům značně omezeny. Na rozdíl od dam ale mohou svůj outfit ozvláštnit o manžetové knoflíčky, kravaty, kapesníčky v náprsní kapse saka nebo motýlka. A pokud jde o oblast šperků, současný trh má opravdu široký výběr. Žhavými trendy jsou náramky z tmavých lávových kamenů a prsteny z nerezové oceli či v kombinaci kov a leštěné dřevo. Jaký je váš oblíbený doplněk?

Sdílet článek