e-shop zdarma

Jak založit e-shop?

Internetový obchod je dnes vnímán jako naprostá samozřejmost, která zákazníkům šetří čas a ve výsledku i peníze. Pokud se ale řadíte do malé skupiny firem či živnostníků, kteří zatím výhod e-shopu nečerpají, máte nejvyšší čas něco změnit.

Založení e-shopu není nic složitého pro znalé odborníky a pracovníky s moderními programy. Obyčejní smrtelníci se mohou obrátit na profesionály a nechat si připravit návrh svého budoucího e-shopu. Jestliže se ale s funkcemi chcete nejprve seznámit, vyplatí se pronájem e-shopu, díky čemuž poznáte výhody a jednoduchost obsluhy.  Celý proces začíná nezávaznou registrací zdarma. Díky tomu vám tým zkušených pracovníků připraví testovací e-shop včetně pokladního systému a vy celý měsíc budete moct testovat nastavení, úpravy a přijít tak myšlence online nakupování na kloub.

Objednejte jediným kliknutím

E-shop zdarma lze nastavit přesně dle vašich kritérií. Pokud se vám práce s nastavitelným programem zalíbí, stačí objednat a začít fungovat také v online světě. Nespornou výhodou je, že existují na trhu firmy, díky nimž propojíte online a offline svět a veškeré hospodářské výsledky budete mít na jednom místě. Stejně tak pro vás zajistí elektronickou evidenci tržeb či správu kamenné prodejny, aniž byste museli investovat horentní sumy do náročných hardware zařízení.

GDPR podle zákona

Nastavení GDPR je aktuálně velmi žhavé téma, s nímž si řada podnikatelů neví rady. Vám odpadnou starosti díky pracovníkům zajišťujících kompletní technické náležitosti a informace v přehledné a pro uživatele jasné formě. Už nic nebude bránit tomu, aby poskytované výhody v kamenných pobočkách získali také online uživatelé a měli dokonalý přehled díky propojení s největšími fulltextovými vyhledávači a potažmo též sociálními sítěmi. Začněte podnikat ve velkém a mějte dokonalé seskupení všech potřebných dat na jednom místě zásluhou pověřených osob profesionální firmy.

Sdílet článek