Bezpečnostní dveře

Jak vybrat bezpečnostní dveře?

Z hlediska statistik je na tom v oblasti vykradených bytů a domů nejhůře Praha, která má více než trojnásobnou pravděpodobnost vykradení než celorepublikový průměr. Následuje ji Středočeský a Ústecký kraj. To ovšem neznamená, že v ostatních oblastech České republiky se nekrade. Na pozoru byste měli být vždycky. Vyšší riziko, že budete vykradeni, nastává v případech, že dveře do bytového domu jsou volně otevřené nebo málo zabezpečené nebo pokud ve vašem domě zrovna probíhá rekonstrukce. Na klidu vám nepřidá ani městská anonymita.

Společnost HT dveře již dlouhodobě nabízí několik typů bezpečnostních dveří, které se hodí jak do bytů, tak i do domů, a to proto, aby pomohla jejich majitelům snížit riziko vykradení. S jejich pomocí učiníte další krok k tomu, aby se vaše rodina mohla cítit v bezpečí. Bylo totiž prokázáno, že drtivá většina zlodějů vstupuje do bytu právě dveřmi. Proto se investice do pořádných vstupních dveří vyplatí.

Správné vchodové dveře by měly být vyrobeny z pevného a odolného materiálu, aby odolaly pokusu o vykopnutí či pokřivení. Pokud chcete dřevěné dveře, vyberte ty z masivního dřeva. Důležitá je také pevná kovová konstrukce dveří. Při výběru dávejte přednost dveřím bez skleněných výplní – ty jsou totiž velkým lákadlem pro zloděje a zvyšují pravděpodobnost, že si z řady bytů zloděj vybere právě ten váš.

Pokud kupujete dveře pro svůj dům, zvažte koupi dveří jak k přednímu, tak i k zadnímu vchodu. Také se snažte, aby vaše dveře byly dobře vidět z ulice, aby to odlákalo případné zloděje. To znamená, že například květinovou výzdobu naaranžujte tak, aby nevytvářela u vašich dveří místo pro skrývání.

Všechny dveře firmy HT dveře splňují přísné bezpečnostní podmínky – jsou hodnoceny bezpečnostní třídou 3 a mají protihlukové a izolační vlastnosti. Otočením jediného klíče aktivujete 12 zámkových bodů, což znamená, že nejsou potřeba žádné přídavné zámky. Dodání dveří i jejich instalace je realizována v co nejbližším možném termínu po objednání, samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Sdílet článek