HQD cigarety

Jak přestat kouřit? Nestárnoucí téma má řešení!

Ať už patříte mezi náruživé kuřáky, či snad ve svém okolí máte někoho, kdo vás obtěžuje nepříjemným cigaretovým kouřem, pak je tento článek určen právě vám. Nabízí totiž řešení, jak se zbavit finanční zátěže za nákup krabiček škodlivých cigaret a stejně tak i ulevit plicím a okolí. Začněte tím, že místo nesmyslných nálepek a tabletek proti chuti na nikotin sáhnete po elektronické cigaretě. A vůbec nemusí jít o předpotopní model, který je potřeba mačkat a pravidelně nabíjet. Elektronické cigarety představují revoluční novinku – jednorázové a voňavé!

Vyzkoušejte HQD vape

Jednorázové HQD cigarety slibují pohodlné používání a dlouhou životnost. Jedna cigareta vám vystačí na několik set potáhnutí výborné chuti. A že je z čeho vybírat! V teplých letních dnech se osvěžíte chladivými kombinacemi exotického ovoce a koktejlu chutí s ledem či se nabijete energií ze stejnojmenné příchutě. Nemusíte přitom nic mačkat nebo nabíjet – stačí potáhnout a ponořit se do přívalu chutě s obsahem nikotinu. A zároveň vás nemusí trápit nepříjemný zápach, garantujeme vám, že tyto cigarety bude vaše okolí milovat. Hustý dým báječně voní a nabídne vám opravdový zážitek z kouření.

Pokud vás zajímá u HQD cena, pak budete velmi mile překvapeni. Cena jednorázové elektronické cigarety je srovnatelná s krabičkou dražších cigaret, ovšem zážitek je neporovnatelný. Modelová řada HQD cuvie slibuje až 300 potáhnutí, čehož nedosáhnete ani s celou krabičkou klasických cigaret.

Pohodlné online nákupy 

Nespornou výhodou jsou online nákupy, kde najdete všechny nabízené modelové řady s různým obsahem nikotinu i různými výdržemi. Jakmile vám bude v cigaretě docházet šťáva, začne ze spodu cigarety blikat tlačítko. Rozhodně se vyplatí nakoupit příchutě do zásoby podle vašich preferencí, eventuálně sáhnout po jiném modelu – například HQD Super Pro či Wave garantují až dvakrát tolik potáhnutí, celkem tedy 600 na jednu jednorázovou cigaretu.

Sdílet článek