repasování turbodmychadla

Jak poznat že odchází turbo?

Turbodmychadlo je turbokompresor, díky kterému naroste výkon motoru. Jestliže máte podezření, že Vaše turbo přestává fungovat, obraťte se na odborníky, kteří Vám pomohou turbo zkontrolovat. Získáte tak jistotu, že je Vaše turbodmychadlo bezpečné.

Jedním z prvních znaků je hluk, způsobený lopatkami kompresorového kola, které škrtají o plochu, která je vymezuje. Dalším projevem je pískot, který doprovází odchylky ve vyvážení. Turbo může být také mechanicky poškozeno. Pokud se stane, že rotor turbodmychadla pracuje nad horní hranicí otáček, nastává kolize rotoru se skříní turba. Další možností je vložka vzduchového filtru, která může být zanešená.

Při repasování turbodmychadla je nutné soustředit se na rychlost provedení, a použití kvalitních technologických zařízení. Také pracovníci autodílen jsou na práci při repasování turbodmychadla přesně odborně vyškoleni.

Pokud hledáte odborníky na repasování turbodmychadla v Brně a okolí, oslovte naši firmu FlexaMi Auto s.r.o. V naší nabídce najdete repasovaná turbodmychadla značky Garrett, BorgWagner, Holset a mnohá další. Stačí, abyste vybrali značku auta, jeho typ a výkon motoru. Naši pracovníci se Vám budou plně věnovat a vyjdou vstříc Vašim specifickým požadavkům na provoz turbodmychadla.

Obraťte se na nás s důvěrou, máme 15letou praxi v automobilovém průmyslu. Náš systém zahrnuje vše od objednání turba, zaslání turba kurýrem, a repasování do dvou dnů od dodání. Budete se tak moci rychle vrátit do běžného provozu s Vaším automobilem. Za cenu repasování získáte výměnu namáhaných součástí turba, kompletní vyčištění a vyvážení, a záruku na 2 roky. Samozřejmostí je také servis na všechny součásti. Naší prioritou je Vaše bezpečná jízda s repasovaným turbodmychadlem.

FlexaMi Auto s.r.o. Sochorova 13

Brno – ŽabovřeskyProdejna 616 00

IČ: 293 68 596

DIČ: CZ 293 68 596

Sdílet článek