investiční zlato

Investice do zlata se vyplatí

Zajímáte se o efektivní spoření? Procházíte banky působící na našem trhu, ale stále vám to nepřipadá jako úplně nejlepší řešení? Zkuste investovat do zlata, protože zde budete mít jistotu neustálé popularity.

Finanční železná rezerva

Jednou jste dole, jednou nahoře. Pokud nyní svůj životní styl vyhodnocujete jako velmi zdařilý, zkuste se podívat do budoucnosti. Vždy se může něco nemilého stát. Najednou vaše peníze v bance klesnou skoro na nulu a ocitnete se skoro na dně. Investiční zlato vám umožňuje se připravit i na to nejhorší. Proč? Zlato vždy patřilo k univerzálním platidlům po celém světě. Určitě nikomu neuškodí si ukrýt doma do trezoru několik slitků nebo mincí. Úschovna je skutečně na vás, třeba si je zakopejte do truhličky ve stodole. Až je jednou vyndáte opět na světlo, zjistíte, že čas zlatu nijak neublížil. Nepotřebuje žádnou údržbu. Sice zaznamenáte výkyvy v denní ceně, ale stále nabízí dlouhodobou stabilitu. Nakoupíte ho v postupně v malých množstvích a zároveň s vysokou hodnotou.

Jednoduché investice do zlata

Připadá vám investování do zlata složité? Ne, nejde o nic těžkého. Běžné mince velice jednoduše směníte za slitky ve specializovaných obchodech. Přímý dovozce navíc zaručuje pravost, prodejnu najdete v Obecním domě v Praze. Slitky se číslují stejným způsobem jako bankovky, jejich ceny se mění denně a nakupuje se za aktuální hodnoty. Nechybí jim certifikát. Pokud preferujete anonymitu, potom se vydejte cestou nakupování zlatých mincí. Neobsahují žádná identifikační čísla. Z toho však vyplývá, že kdo je zrovna má, ten je jejich vlastníkem. Nedávejte je tedy nikomu, komu je neplánujete například darovat k různým životním událostem. Nevyžaduje se hlášení úřadům ani legitimování. Prodej probíhá bez povinné daně z přidané hodnoty. Podmínky a ceny jsou srovnatelné s jinými státy Evropské unie.

Sdílet článek