Intenzivní kurz angličtiny

Intenzivní jazykový kurz může být zábava

Kolika řečmi se domluvíš, tolikrát jsi člověkem. Tato věta může znít jako otřepaná fráze, ovšem má skutečně něco do sebe. Nabízí totiž pohled do odlišných kultur i možnost dorozumět se napříč všemi světovými kontinenty. A i když vás třeba výuka cizího jazyka úplně nezajímá, můžete si být jisti, že díky základům angličtiny se dohovoříte na dovolené i služební cestě a opadne z vás strach z návštěv cizích zemí.

Kurzy angličtiny zrychlenou metodou

Intenzivní kurz angličtiny dnes nabízí celá řada jazykových škol a vzdělávacích institucí. Angličtina patří mezi světové jazyky, s ní se domluvíte prakticky kdekoliv, ať už na východě či severu a samozřejmě i v jižanských zemích, kam cestujeme zejména za sluncem a letní pohodou. Jak by se vám líbilo, kdyby vám čtení anglického jídelního lístku přestalo dělat problémy? Objevte, jaké kouzlo a úspěšnost s sebou nese angličtina intenzivně. Otestujte například unikátní metodu zrychleného učení, která se aktivně využívá více než dvacet let a přináší kýžený vzdělávací efekt. Jedná se o zkrácené týdenní kurzy angličtiny, jež probíhají ve čtyřech dnech strávených v moderním wellness resortu, kde se kromě výuky jazyka vzájemně poznáváte a odpočíváte a následně se tři týdny učíte po telefonu. Během intenzivních čtyř dní je využívána speciální audiotechnika pro dlouhodobou fixaci slovní zásoby. Poté se upevňují znalosti právě telefonickou formou vzdělávání. Sugestopedická angličtina vám nabízí možnost poprat se s cizí řečí, naučit se ji a aktivně využívat během zaměstnání i osobních koníčků.

Moderní způsob výuky vám učaruje

Dnešní doba si žádá nové metody vzdělávání. Učení jazyka už dávno nemusí vypadat tak, že trávíte dlouhé hodiny nad učebnicemi, které jsou předražené a ve výsledku nevysvětlí to, co skutečně mají. Angličtina jako jazykový základ napříč ročníky může být zábavná, vtipná, hravá a dobře zapamatovatelná, stačí jen vybrat ideální způsob učení a nechat se vést zkušeným týmem lektorů.

Sdílet článek