servis sauny

Ideální doba pro servis vaší sauny

I když venkovní teploty šplhají k tropickým třiceti stupňům a většinu z nás ani nenapadne zavítat do sauny, najdou se i takoví milovníci horka, kteří saunu navštěvují pravidelně po celý rok. Díky tomu se pak mohou chlubit lepší imunitou a zdravým srdcem, protože saunování má mnoho pozitivních účinků na lidskou tělesnou schránku. Protože je ale v létě návštěvnost těchto zařízení výrazně nižší, je ideální čas pustit se do servisu sauny a odstranit stávající potíže tak, aby byla sauna připravena na blížící se zimní sezónu a provoz.

Servis topidla online

Servis sauny provádí odborníci s letitými zkušenostmi. Proto nezáleží, zda požadujete servis kamen či kompletní renovace sauny. Servis Harvia nabízí vysokou kvalitu pro vaši saunovou technologii, proto pracuje s  kompletním přehledem o cenách a stavu spotřebičů, aby zajistil maximální životnost vybavení. Oprava sauny je možná též díky online poptávkovému formuláři, kde si navolíte, zda se jedná o preventivní prohlídku, servisní výjezd či výměnu náhradních dílů.

Oprava sauny zahrnuje zhodnocení celkového stavu sauny a příslušenství, může se ale rovněž soustředit na servis kamen, topidla, regulátoru či generátoru do sauny mimo jiné značky Sentiotec. Servisní technici jsou připraveni na vaše požadavky po celé České i Slovenské republice a zároveň provádí i montáž saun u vás doma.

Péče o vaši saunu

Spolupracujte se společnostmi, jež saunám doopravdy rozumí a sledují aktuální trendy v této oblasti. Díky tomu si mohou dovolit nabídnout vám vynikající ceny a atraktivní prodej saunových doplňků i příslušeného sortimentu. Ať už se jedná o vědra, doplňky ze dřeva, teploměry dovnitř kabin či následnou péči o saunu, jsou pro vás připraveny zvýhodněné sety a kompletní nabídka zajímavého zboží. Neopomíjejte vybavení do sauny, které se hned po plně funkční sauně postará o to, aby byl zážitek ze saunování příjemný a přinesl kýžený výsledek všem návštěvníkům.

Sdílet článek