fitness

Hubnutí i zpevňování ve fitness Ostrava

Ostrava patří mezi nejznámější průmyslová města v České republice, najdete tady ale také špičkové zázemí pro začínající sportovce i zkušené fitness fanoušky, kteří hledají především profesionální přístup, vysoce kvalitní a funkční vybavení, stroje i skupinové lekce plné zábavy, spalování a kardio cvičení. Navštivte místo s výbornou dostupností napříč celým městem, precizním zázemím pro posilování i spalování a s klimatizovanými kurty pro badminton.

Dynamická lekce s garantovaným spalováním

Stále populárnější je cvičení heat. Jde o skupinovou lekci, na které si užijete spoustu zábavy, budete odcházet s vyčištěnou hlavou, zpoceným tělem a úžasným pocitem. Na speciálních trenažérech budete za dynamické hudby zvyšovat tempo i posilovat ruce a jednoduše se bavit! S heat spálíte spoustu kalorií a vaše tělo bude spalovat ještě dlouho po lekci. Fitko Ostrava toho nabízí ale mnohem více. Zahrát si tady můžete například badminton, vyzkoušet vedenou lekci vzpírání k budování svalů. Vzpírání si užijí amatéři i skuteční profíci, kteří ocení širokou paletu jednoruček a dalšího vzpěračského náčiní. Všechny vedené lekce najdete v celotýdenním rozpise, kde jsou detailně popsány všechny lekce ve všech dostupných časech i sálech. Na své si tak přijdou ranní ptáčata i večerní sovy.

Klimatizované kurty pro náročné

Fitness centrum Ostrava disponuje velmi moderním zázemím v šatnách i usměvavým personálem na recepci, kde si vychutnáte ranní kávu i odpolední proteinový drink. Do ostravského gymu zavítejte i za dalšími sporty. Může to být třeba box, tradiční aerobic, nebo pomalé formy cvičení, jako je jóga či pilates. A co takhle vyrazit na kurt a zahrát si čtyřhru nebo dvouhru? Badminton Ostrava čeká na všechny milovníky kvalitního povrchu, výborného osvětlení a vynikajícího zázemí pro hru.

Sdílet článek