Hodnocení automobilu Volkswagen Golf Variant

Hodnocení automobilu Volkswagen Golf Variant

Automobil Volkswagen Golf Variant je prodloužená verze automobilu Volkswagen Golf hatchback. Prvky automobilu Volkswagen Golf si zachovává, ovšem tváří se zcela jinak. Největším konkurentem pro automobil Volkswagen Golf Variant  je Škoda Octavia Combi. Po dlouhém zhodnocení automobilu Volkswagen Golf Variant by šlo říct, že nemá sebemenší chybu. Jaké je hodnocení jednotlivých prvků automobilu?

Interiér automobilu Volkswagen Golf Variant

Interiér je velice prostorný. Automobil Volkswagen Golf Variant nabízí velice mnoho místa pro cestující vpředu i vzadu. Nevejde se však do něj 5 osob. Třetí osoba vzadu by se s cestujícími velice mačkala a cítila stísněně. Proto je to spíše jen automobil pro řidiče, 3 spolujezdce a spoustu zavazadel. Výkup aut stanovuje cenu automobilu Volkswagen Golf Variant v základní verzi na 380 000 Kč. Tato cena je oproti automobilu Škoda Fabia velmi vysoká.

Přehlednost automobilu Volkswagen Golf Variant

Automobil Volkswagen Golf Variant je velice přehledný. Automobil Volkswagen Golf Variant se může pyšnit především nadprůměrnou šířkou v loktech. Doporučujeme vám přikoupit si pohodlnější sedačky než ty, které jsou použity v základní verzi automobilu Volkswagen Golf Variant. Výkup vozidel také upozorňuje na to, abyste interiér automobilu Volkswagen Golf Variant řádně udržovali. Udržovat musíte také pneumatiky.

Jaké je v automobilu Volkswagen Golf Variant řízení?

Řízení automobilu Volkswagen Golf Variant je velice jednoduché. Jízdní vlastnosti automobilu Volkswagen Golf Variant jsou uspokojivé. Automobil Volkswagen Golf Variant je však trochu neohrabanější v zatáčkách. Výborně se však s ním jede po dálnici. Automobil Volkswagen Golf Variant má výborná alu kola, která přispívají k hezkému vzhledu automobilu a k pohodlnosti jízdě.

A nebo se můžete obrátit na AAA Auto – autobazar s profesionálním přístupem.

Sdílet článek