herní PC

Herní sestavy pro skutečné hráče

Počítačové hry dokážou zaujmout velké i malé. Někteří jsou nenároční a nepotřebují špičkovou grafiku ani efekty a vystačí si se staršími hrami. Nároční hráči však vyžadují špičkovou kvalitu obrazu, rychlý procesor a dostatek operační paměti, aby jejich PC zvládl i ty nejnovější hry. Chcete-li vyzkoušet i moderní náročné hry, budete potřebovat výkonnější herní PC. Nevybírejte ze základních herních sestav, ty jsou určeny pouze pro nenáročné hráče, jejich výkon by vám nestačil, zaměřte se na vyšší třídy herních počítačů.

Vyberte si PC sestavu přesně pro vás

Levnější variantou jsou PC sestavy Bobcat, které poskytují v nižším rozpočtu velmi solidní výkon a umožňují v nižším nastavení hrát i náročnější moderní hry. Máte-li spadeno na současné hry, zaměřte svou pozornost na herní sestavy Falcon, které zvládají i vyšší nastavení her. Méně plynulý obraz můžete zaznamenat pouze u nejnáročnějších současných her. PC sestavy Leopard jsou sestaveny tak, aby umožňovaly hraní těch nejnáročnějších současných her ve skvělé kvalitě. Tyto sestavy disponují již tak vyspělými komponenty, že poskytují komfortní hraní bez zasekávání obrazu a to i v maximálním nastavení.

Maximální výkon pro fajnšmekry

Potrpíte-li si na maximální výkon, který vám vystačí k hraní i na několik let, prohlédněte si herní PC sestavy Wolf. Tyto sestavy obsahují SSD disky, výkonné procesory a velkokapacitní RAM. Ještě o úroveň výš jsou PC sestavy Panther a Zombie Machine, které patří k absolutní špičce, co se týká výkonnosti herních PC. Spolehněte se na profesionálně sestavené PC herní sestavy, které vám budou spolehlivě sloužit a postarají se o hodiny vaší zábavy.

Zdá-li se vám sestava na pohled příliš fádní a obyčejná, můžete si přiobjednat také speciální polep na case, který váš počítač promění v atraktivní barevný doplněk vašeho pokoje. Vyberte si některý z dostupných motivů nebo si navrhněte váš vlastní.

Sdílet článek