kurýrní služba v Praze

Expresní kurýrní služba

Když potřebujeme poslat balík nebo dopis, obvykle volíme poštovní či kurýrní služby. V současnosti naštěstí už nejsme odkázáni pouze na jednoho poskytovatele, ale můžeme si vybírat z nabídek různých firem. Jejich ceny i služby se liší, a tak není od věci se podrobněji seznámit s tím, co pro nás umějí udělat.

IN TIME vám přepraví zásilku včas

Úlohu spojnice mezi námi, jako odesílatelem, a mezi příjemcem balíku, bere na svá bedra na základě našeho požadavku většinou spediční, kurýrní nebo poštovní služba. Před tím, než si vybereme tu pro nás správnou, jejíž nabídka nás nejvíce oslovila, pravděpodobně podrobně nastudujeme podmínky spedice a ceník služeb. Většina firem již na svých webových stránkách nabízí také kompletní ceník pro své zákazníky, dle kterého si můžeme lehce spočítat, kolik financí nás bude stát poslání balíku.

K ryze českým společnostem, které nabízejí kurýrní a spediční služby, patří tak firma IN TIME. Balík vám přepraví nejen po území České republiky, ale i do zahraničí, přičemž v ceně přepravného je již počítáno také s pojištěním balíku.

Po Praze to jde rychleji

Pražští a ti, kteří to nemají do Prahy příliš daleko, jistě ocení, že při využití služby Expres ČR doručí IN TIME zásilku do vybraných míst tentýž den za předpokladu, že balík bude do zákaznického centra v Praze dopraven do 10 hodin dopoledne. Kurýrní služba v Praze se tak jeví jako jedna z nejrychlejších přeprav balíků.

Při přepravě zboží do zahraničí za vás vyřeší i celní záležitosti

Každý se neorientuje v celních záležitostech a ty je třeba znát zvláště při přepravě balíků do zahraničí, hlavně tedy třetích zemí. Velkou výhodou pro neznalé je, že společnost IN TIME nabízí také své celní služby, v rámci nichž připraví váš balík celnímu odbavení.

Dokonalý přehled o doručení balíku

Abyste měli dostatečné informace o pohybu vašeho balíku, můžete se na společnost IN TIME spolehnout i v tomto ohledu. Bude vás totiž včas informovat o tom, že balík doručila příjemci, a to telefonicky, na e-mail či faxem.

Sdílet článek