autopůjčovna

Easyrent.cz – autopůjčovna s vozy pro každého

Někdy se přihodí, že se najednou jako motorizovaný občan ocitnete bez svého automobilu. Situace to není příjemná, zvláště když máte před sebou naplánovanou cestu s rodinou na hory. Jenže váš miláček na čtyřech kolech si vyžádal návštěvu autoservisu, v němž z důvodu vánočních svátků a dovolené setrvá až do nového roku. Jak takovou situaci elegantně vyřešit? Docela jednoduše – půjčit si automobil v autopůjčovně.

Bezpečnost na prvním místě

Většina z těch, kteří se rozhodnou pro zapůjčení vozu, hledají co možná nejlevnější autopůjčovnu. Já jsem na to šla z druhé strany, protože prioritou je pro mě bezpečnost celé mé rodiny. Proto jsem se začala dívat po vozidlech, jež se nezaleknou horských cest ani ledového povrchu na silnicích a bezpečně mě dovezou až do hor. Mezi taková auta počítám ta s náhonem na všechna čtyři kola. Hledala jsem tudíž autopůjčovnu, která nabízí největší výběr těchto vozidel.

Bohatá nabídka automobilů

A našla jsem jsem – Easyrent.cz je autopůjčovna s perfektní nabídkou. Vybírat jsem mohla mezi několika vozy, jež nabízely vlastnosti, na kterých jsem trvala. Například Škoda Karoq je automobil vhodný do zasněžených horských středisek, má dokonce tažné zařízení, i když doufám, že ho nebudu potřebovat. Dalším zajímavým vozem je stylový Minicooper Clubman, jenž se vyznačuje dokonalou jízdní stabilitou. Luxusní SUV Audi Q7 S-line s komfortním vzduchovým podvozkem je snem každého motoristy. LandRover Discovery je určený pro opravdu náročné klienty, kteří ocení jeho vlastnosti i místo až pro sedm osob. Mercedes Benz Vito je určený pro větší skupiny lidí, uvažovala bych o něm, pokud bychom jeli na hory společně s přáteli.

Zlatá střední cesta – nejlepší řešení pro mě

Nakonec jsem si po dlouhém zvažování vybrala automobil Opel Mokka. Jedná se o kompaktní SUV s náhonem všech kol. Určitě využiji nabídku autopůjčovny Easyrent.cz na:

  • sjednání 0% spoluúčasti,
  • komplexní asistenční služby,
  • dálniční známku na všech vozidlech,
  • možnost více řidičů na jedné nájemní smlouvě bez příplatku.

Sdílet článek