Drátový rozhlas pro města a obce

Drátový rozhlas pro města a obce umožní spolehlivé šíření aktuálních informací

Obce i města musí zajistit informování obyvatel o platných vyhláškách a jejich změnách i o mnoha důležitých událostech. K tomu účelu obvykle veřejně přístupná vývěska a webové stránky nestačí. To se ukázalo zejména v posledních měsících, kdy se opatření související s koronavirem často měnila ze dne na den či dokonce vstupovala v platnost během několika málo hodin. Právě v takových situacích je optimálním řešením drátový rozhlas pro města a obce, který pokrývá jejich celou rozlohu.

Drátový rozhlas pro města a obce má své místo i v moderní době

Velkou výhodou drátového rozhlasu je, že dokáže aktuální informaci rozhlásit na celém území města či obce. Stačí realizovat instalaci tak, aby se zvuk v dostatečné hlasitosti šířil v celé lokalitě. Drátový rozhlas pro města a obce je proto nedocenitelný v případě živelných katastrof, jako jsou povodně, požáry nebo vichřice, před kterými lze s jeho pomocí snadno varovat obyvatele. Jeho prostřednictvím lze ale sdělovat i novinky v právních předpisech, upozorňovat na nejrůznější zajímavé události, slavnosti i kulturní a sportovní akce.

Vlastní drátový rozhlas si mohou pořídit i školy, sportoviště, nádraží a další areály a instituce

Drátový rozhlas nenachází využití jen ve veřejné správě. Je také velice užitečným nástrojem pro školy, univerzity a vzdělávací centra. Využívají ho i sportoviště, zábavní centra, továrny, velkosklady a průmyslové podniky. A bez amplionů, z nichž se ozývá hlášení o příjezdech a odjezdech spojů, si nelze představit ani žádné vlakové nádraží.

Drátový rozhlas pro města a obce zajistí firma EL-MIK

EL-MIK vyrábí a instaluje drátový rozhlas pro města a obce již od roku 1994. Navíc zajišťuje i komplexní profesionální servis včetně oprav obecních rozhlasů. S nabídkou se lze seznámit na adrese https://elmik.cz/.

Sdílet článek