bezdrátová sluchátka Apple

Drátová, nebo bezdrátová sluchátka? Pro které se raději rozhodnout?

Nezbytnou součástí výbavy nejen mladého člověka je mobil a k němu sluchátka. Příslušníky mladé generace totiž na ulici bez nich málem ani nevidíte. Požádaly vás děti o koupi sluchátek a vy si nevíte rady s výběrem? Poradíme vám.

Drátová sluchátka pro hry a televizi

Sledovat oblíbené tiktokery a youtubery nebo si pustit do sluchátek pořádný hudební nářez patří neodmyslitelně k mládí v současném světě. Je tedy jasné, že i vaše děti jednou tomuto trendu podlehnou a budou chtít vlastnit kvalitní sluchátka, která by si připojila ke svému miláčkovi – mobilnímu telefonu. Vybrat jim můžete drátová i bezdrátová sluchátka, v kvalitě poslechu reprodukovaného zvuku mezi nimi není rozdíl. Ovšem ten uvidíte až v komfortu volného pohybu, který nabízejí pouze bezdrátová sluchátka. Jsou tedy praktické zejména pro sport a další pohybové aktivity. Drátová sluchátka oceníte třeba při hraní her nebo sledování televize.

Bezdrátová sluchátka

Prim v dnešní době hrají bezdrátová sluchátka Apple. Jsou symbolem kvality a jejich hlavní výhodou je, že je připojíte k mobilům s operačním systémem iOS i Android. V prodejnách se můžete setkat se sluchátky AirPods jako pecky nebo AirPods Pro jako špunty. V obou případech získáte perfektní sluchátka s dokonalým zvukem.

Dlouhá výdrž na jedno nabití

Víte, že jsou vybavena infračerveným senzorem, který pozná, kdy je máte v uších, a kdy nikoliv? Zvuk totiž přehrají jen tehdy, jsou-li sluchátka v uších. Je to docela praktická vychytávka. Nabíjení se provádí skrz nabíjecí pouzdro, ve kterém jsou zároveň uložené, pokud se právě nepoužívají. Na jedno nabití vydrží bezdrátová sluchátka Apple hrát asi 24 hodin. Prakticky celý den je možné je používat a vychutnávat si poslech oblíbených interpretů přes Spotify.

Sdílet článek