CineStar dárkový poukaz

Dárkové poukázky od Firmy na zážitky

Nevíte si rady s dárkem k narozeninám a rádi byste darovali originální pozornost? Věnujte dárkovou poukázku od společnosti Firma na zážitky.

CineStar dárkový poukaz pro milovníky českých i zahraničních filmů

VIP vouchery zastupují víceúčelové poukázky, které je možné uplatit na nákup dárkových poukázek od retailových partnerů Firmy na zážitky. Koupě takovéhoto voucheru je naprosto jednoduchá. Na internetovém portále Firmy na zážitky objevíte celou řadu dárkových poukázek od tuzemských i světových značek. U mladých párů milující sledování filmů a seriálů je oblíbený především CineStar dárkový poukaz. Vaším úkolem bude vybrat a následně uhradit objednávku kreditem z VIP voucherů. Voucher není nutné uhradit ihned a najednou, jeho platnost je obvykle až dva roky. Zmíněný CineStar dárkový poukaz je možné nabít hodnotou 209, 249 či 409 Kč.

Kam pro kvalitní elektroniku?

Neméně originální jsou také Alza poukázky. Online e-shop nabízí zákazníkům skvělé ceny, bohatý sortiment zboží i nákup co nejvíce sortimentu rovnou ze skladů. Samozřejmostí je i osobní a odborný přístup personálu, který není vždy samozřejmostí. Díky této dárkové poukázce můžete nechat výběr dárku na oslavenci. Vyhnete se tak nepříjemnému zklamání a místo toho sklidíte úspěch z toho, jak originální jste pro tentokrát byli. Dárkovou poukázku Alza můžete věnovat nejen synovi, aby si vybrali nový mobilní telefon, ale také babičce, které byste rádi přispěli na novou televizi do obývacího pokoje.

Rovněž s mall kartou sklidíte velký úspěch. I zde můžete obdarovaná osoba nakoupit kvalitní elektroniku, spotřebiče do kuchyně, oblečení, kosmetiku nebo dokonce hračky.

 

Sdílet článek