Mzdová agenda

Daně už nebudou problém

Chcete, aby byly vaše daně zpracovány včas a správně? Abyste dokázali ušetřit tam, kde to jde? Potřebujete dát dohromady mzdovou agendu, která je nad vaše síly i časové kapacity? Nechte vše na odbornících a spolehněte se na služby online. V dnešní době už snad ani není překvapení, že technologie pronikají do všech sfér soukromého i podnikatelského života. Tak proč by vám nemohly pomoci i s daněmi a firemní agendou? Nastal čas, aby byla vaše práce jednodušší.

Pořádek mezi zaměstnanci musí být!

Asi nic není tak citlivé jako práce s údaji zaměstnanců. Mzdová agenda je také velmi náročná na zpracování a chce to opravdu zkušeného účetního, aby vše fungovalo, jak má. Pokud se vaši firmu rozhodnete svěřit do rukou profesionálů, mohou za vás zpracovávat celou škálu dat. Od nahlášení nových zaměstnanců u ČSSZ a zdravotních pojišťoven, zpracování mezd, evidenčních listů důchodového zabezpečení, roční zúčtování daně apod.

Aby systém fungoval správně, je nejlepší cestou přizpůsobit zpracování přesně na míru. Existují samozřejmě osvědčené zavedené postupy. Ale určité množství úprav je vždy nutné a žádoucí. Využít profesionály je veliká úleva. Vy sami tím nemusíte ztrácet ani energii, ani nervy. A přitom budete mít perfektně připravené podklady pro daně i správu zaměstnanců.

Každá firma potřebuje svůj systém

Asi žádná služba by nemohla fungovat bez pevné základny.Nejen pro vedení účetnictví plátce dph se využívá systém ekonomický a účetní program POHODA. Stará se o obě agendy zároveň. Jeho ovládání se dokáže naučit každý, je snadné a vhodné i pro začátečníky. Můžete v něm nastavit i další přidané funkce a různé parametry.

Automatizace procesů nejen šetří čas, ale v konečném důsledku i peníze. Díky tomu bude snazší komunikace nejen s poradci, ale i se státní správou. Právě správně a důkladně připravené podklady vám pomohou v dalším rozhodování a vy pak můžete efektivně řídit celou firmu.

Sdílet článek