jazyková škola praha

Co vám nabízí jazyková škola Praha 2?

Říká se, že kolika jazyky se domluvíš, tolikrát jsi člověkem. Proto neváhej a vzdělávej se v oblasti jazyků, ať už jsi čerstvý absolvent či máš pocit, že patříš do starého železa. V centru Prahy byla již v roce 2009 otevřena moderní jazyková škola Britannika nabízející celou řadu kurzů. Díky letitému působení v Praze si získala jazykovka pověst populární školy, a to nejen z důvodu zajímavého výukového programu a kvalitních lektorů, ale také pro své studijní pobyty v zahraničí. Mezi nejpopulárnější destinace patří třeba Malta, Itálie a Španělsko, kde se nejen naučíš pořádně mluvit, ale zároveň okusíš z tamní kultury a seznámíš se s lidmi odlišných národností, kulturního vyznání či věkového rozhraní.

Celkem 10 světových jazyků

Tato jazyková škola Praha dělá z vyučování jazyků zábavnou formu, jak se něco naučit a zároveň se pobavit. V rámci vzdělávacího programu jazykovka slibuje zajímavý systém zapůjčení učebnic a také atraktivní ceny a nabídky pro věrné a dlouholeté zákazníky. Každý rok zde absolvuje svůj vysněný jazykový kurz asi 1 300 studentů všech věkových kategorií. Na výběr máš z deseti jazyků a kromě klasického všeobecného zaměření kurzu se lze přihlásit také do skupinového kurzu či přímo konverzačního kurzu, kde zaručeně procvičíš a vylepšíš stávající komunikační dovednosti v cizím jazyce.

Výuka, která vás bude bavit

Na webovém portálu http://www.jazykovekurzypraha.cz/ najdeš zajímavé slevy, vouchery i kurzy pořádané v zahraničí. Součástí nabídky jsou též specializované, firemní a intenzivní, popřípadě víkendové kurzy. Lektor lekci rozděluje na poslechovou, ústní a čtecí část, přičemž trénuje u studentů rovněž písemné dovednosti. Z videomateriálů pracuje škola s fascinujícími a naučnými reportážemi z BBC a National Geographic, díky čemuž trénuješ a seznamuješ se s rozdílem mezi britskou a americkou angličtinou.

Sdílet článek