produkt4_2

Čím je impotence způsobena?

Dříve se uvádělo, že je impotence spojená zejména s psychickými důvody, ale příčin je mnohem více, než jen stres a deprese. Impotence vzniká také špatnou životosprávou a může být ukazatelem závažnějších onemocnění, jako je cukrovka, rakovina či problém s prostatou. Impotence může být způsobena také poškozením cév, čímž není docíleno dostatečného prokrvení. Impotence tedy nastává zejména u diabetiků, kteří mají postižení drobných cév. Impotence může být způsobena také negativními účinky některých léků. Jejich vysazením však porucha opět mizí.

Problémy s erekcí a další příčiny

Problémy s erekcí způsobují zejména léky na vysoký krevní tlak, ale nepříznivé účinky na erekci mohou mít i léky užívané k léčbě žaludečních vředů či podávané při psychických nemocech. Problémy s erekcí se objeví také v případě poranění míchy a pánve. Při takových úrazech dochází totiž k porušení nervů, které řídí proces erekce. Dále se na problémech podílí psychika traumata z dětství. Muži, kteří v dětství byli obětí sexuálního  zneužívání, mají vyšší pravděpodobnost, že je postihnou problémy s erekcí v dospělém věku. Riziko je ale spojeno také v případě, že přijdete o práci, nebo vám sníží zaměstnavatel mzdu.

Jak docílit kvalitní erekce?

Chcete si opět užívat kvalitního sexu? Budete pro to muset něco udělat. Jednak navštívit lékaře a začít s léčbou, jednak si můžete zakoupit doplněk stravy Erectan. Kvalitní erekce je základem spokojeného sexuálního života nejen vašeho, ale i vaší partnerky. Erectan vám pomůže zlepšit erekci a udržet ji dostatečně dlouhou dobu pro vykonání sexuálního styku. Nedostatečná erekce se stane minulostí a vy si budete užívat sexuálního života jako dříve.

Sdílet článek