Čeho se dočkáme u Bentley v roce 2017

Zajímáte se o svět automobilů? Uvažujete, že byste si v budoucnu chtěli pořídit jiné auto? My vám přinášíme novinky, které se chystají v roce 2017 u Bentley. U Bentley uvidíme první hybrid právě ve výše zmíněném roce. V jeho nitru spatříme techniku, jenž se sdílí spolu s dalšími hybridy z koncernu VW Group. Od německé automobilky VW, si také můžete pořídit značky aut, jako jsou například Volkswagen Golf, či Volkswagen Passat. Vraťme se teď k Bentley. Vedení této automobilové společnosti uvedlo, že budou k mání vozy s hybridním pohonem. SUV jako první obdrží hybridní verzi. Postupně se této varianty dočkají i další modely značky.

Proč tuto verzi bude mít jako první SUV? Je to z toho důvodu, že tento Bentley je postaven na novém základu a má také novou techniku. Současné modely se však asi nedočkají hybridní verze, až jejich nástupci. Jaká bude použitá technika? Bude se skládat ze zásob koncernu Volkswagen Group. Z toho důvodu Bentley ušetří na vývoji.

Připravované SUV bude k prodeji v průběhu roku 2016, hybridní verze se objeví na trhu o rok později. SUV zvýší společnosti prodej, ročně asi se počítá s 3000 vyrobenými kusy tohoto typu. Již v současné době automobilka Bentley eviduje asi 2000 předběžných objednávek a to i přesto, že žádný z klientů neviděl konečnou vizáž vozu. Ale zákazníci se u tohoto vozu mají na co těšit. Nejen si užijete pohodlnou jízdu, za každého počasí i v zimě s kvalitními zimní pneu, ale také luxus a jedinečnost  jízdy.

Sdílet článek