Skartace dokumentů Praha

Bezpečná skartace dokumentů v Praze

Lékaři, úředníci, právníci, či hoteliéři. Ti všichni a mnozí další denně pracují s velkým objemem dat zaznamenávaných písemně nebo elektronicky. Většinou se jedná o citlivé informace týkající se fungování firmy, osobní údaje zaměstnanců a stejně tak pracovních projektů. Řada dokumentů dnes podléhá nucené archivaci, po vypršení zákonné lhůty je však nutné šanony plné papírů, disky a nosiče bezpečně zlikvidovat.

Komplexní skartovací služby

Malé podniky si vystačí s výkonnými skartovačkami, velké firmy za tímto účelem využívají nabídek společností, jež se zabývají komplexní a zároveň ekologickou likvidací nejen papírů, šanonů či plastových karet s čipy. Pro vytříděný odpad si pracovníci sami přijedou, aby jej poté mohli zlikvidovat pomocí velkokapacitního skartovacího zařízení. Vaše přítomnost u skartace není nutná, pokud však chcete procesu osobně přihlížet, není to problém. Skartace dokumentů se netýká jen papírového odpadu, šetrně se lze zbavit také CD a DVD nosičů, platebních karet, řidičských či občanských průkazů nebo zaměstnaneckých karet. Skartací vznikají částice o rozměrech několika milimetrů, které jsou posléze finálně zpracovány v papírnách.

Odpad všeho druhu

Skartace dokumentů Praha podléhá normám bezpečnostního úřadu a po každé likvidaci je zapotřebí vystavit protokol. Zneškodnění odevzdaných materiálů probíhá ve střeženém objektu, nemusíte se proto obávat o únik svěřených dat. Společnosti lze odevzdat jak odpad tříděný, tak netříděný v deskách a obalech, které vám budou po dokončení procesu vráceny. Od druhu a množství odpadů se odvíjí také cena. Firma se zaměřuje rovněž na výměnu kontejnerů.

Využijte profesionálů a jimi poskytovaných skartovacích služeb na vysoké úrovni. Netrapte se nad způsoby zneškodnění archivovaných dokumentů, videokazet a nosičů s důvěrnými informacemi. Ve výsledku byste zaplatili tytéž peníze a navíc ztratíte spoustu času, jenž smíte věnovat zábavnějším činnostem.

Sdílet článek