Tisk vizitek online

Bez vizitek se neobejde žádný podnikatel

Ať už patříte mezi začínající živnostníky nebo jste ostříleným podnikatelem, musíte nechat své podnikání vzkvétat. To se vám podaří pouze se správně cílenou reklamou. Začněte třeba u propagačních materiálů, s nimiž se vaše jméno a značka dostane do podvědomí nových, potencionálních zákazníků. Stačí si vybrat vhodného partnera pro kvalitní a přesný tisk a těšit se, až rozdáte první várku navštívenek.

Tisk vizitek online

Díky online službám si dnes můžete nechat udělat kvalitní tisk vizitek, aniž byste se zvedli z židle a odešli z domova. To oceníte zejména ve chvíli, kdy máte mnohem důležitější starosti než stát frontu či čekat na volný termín pro zpracování vaší zakázky. Vizitky si smíte vybrat dle dostupných šablon a doplnit je například o hlavičkový papír nebo předepsané obálky s logem. Vizitky jsou tištěny na kvalitní, brilantně bílý a pevný papír s odolnou strukturou. Výsledná úprava může být matná, eventuálně lesklá. Vždy je zaručen tisk v jasných barvách. Chcete-li svým navštívenkám dodat luxusní vzhled, využijte laminace.  

Pokud nemáte představu, na kolik vás nové vizitky přijdou, vyzkoušejte na webovém portálu http://www.printuj.cz/vizitky/ šikovný kalkulátor ceny, kam stačí zadat požadovanou velikost, množství a dopravu. Neváhejte se obrátit na spolehlivou firmu, která vám vizitky zpracuje online a garantuje dodání do 24 hodin po celé České republice.

Inspirace pro perfektní reklamu

Nejen vizitky vám pomohou s propagací jména firmy či přímo vaší pozice. Proto jsou nedílnou výbavou každého obchodníka, manažera nebo podnikatele. Na navštívenku nezapomeňte uvést všechna potřebná data a údaje, díky nimž budete snadno dostupní na internetu, e-mailu, popřípadě mobilním telefonu. Potřebujete-li vyřešit i další firemní tiskoviny, jako jsou hlavičkové papíry, obálky, letáky a zápisníky, využijte skvělých cen i množstevních slev. Do zásoby se vybavte stejně tak reklamními předměty, které jsou skvělým tipem na dárek pro zaměstnance a stejně tak poslouží jako pozornost pro obchodní partnery.

Sdílet článek