romantický pobyt pro dva

Během víkendového pobytu pro dva hodíte podzimní splín za hlavu

Padá na Vás podzimní splín a dříve než začne adventní shon, byste si rádi odpočinuli během příjemného prodlouženého víkendu? Nechejte se zlákat bohatou nabídkou Firmy na zážitky a užijte si některý z jejích víkendových pobytů pro dva.

Zpestřete si druhou polovinu podzimu víkendovým pobytem pro dva

Během prodlouženého víkendu můžete zapomenout nejen na každodenní stereotyp, ale také si po delší době můžete užít společně strávený čas s Vaším partnerem. Wellness zážitky jsou skvělou příležitostí k odpočinku a načerpání nových sil. V nabídkovém portfoliu Firmy na zážitky najdete zážitky, s nimiž se rozhodně nudit nebudete. V kategorii wellness služeb najdete také relaxaci v římských lázních, golfový balíček s ubytováním, jednodenní relax v Českém Krumlově nebo třeba balíček pro cyklisty. Další tipy najdete zde www.firmanazazitky.cz/wellness-pobyty/. Za relaxací si můžete vyjet také například do Jizerských hor a spojit horskou turistiku s pohodlným ubytováním v hotelu a pestrou nabídkou wellness služeb. Víkend si tak můžete zpestřit odpočinkem ve vířivce, sauně nebo masážemi. Čtyřhvězdičkový Spa hotel Antonie ve Frýdlantském výběžku Vás zláká k návštěvě vnitřního bazénu s proudy, whirlpool, venkovního biotopu, finské sauny, páry nebo k neomezenému vstupu ve Sportovní zóně, kde si můžete zahrát badminton, squash nebo tenis. K dispozici je také fitness.

Romantický pobyt pro dva jako dárek

Jako dárek k narozeninám, k výročí či k Vánocům můžete darovat také romantický pobyt pro dva. Voucher na romantický pobyt pro dva udělá Vám blízké osobě mnohem větší radost než kdejaký hmotný dárek. Obdarovaná osoba získá možnost prožít něco neobvyklého, poznat nová místa a nechat se obsluhovat hotelovým personálem. Z této kategorie je možné objednat například poukázku na odpočinek na ranči, noc v hotelu Imperial nebo na noc ve skleněné věži Tančícího domu.

Sdílet článek