Autopůjčovna Taggart

Autopůjčovna Taggart – jedna z možností jak se svézt

Konečně máte poslední zkoušku z letního semestru za sebou a čeká na vás pár týdnů sladkého nic nedělání. Tedy když nepočítáte již domluvenou brigádu o prázdninách. A co s volným časem? Ten již máte vyřešený, protože jste si se svými přáteli naplánovali společnou dovolenou uskutečněnou po vlastní ose.

Pronájem aut levně

Vaším cílem bude slunné a pohostinné Španělsko. Ještě že existuje půjčovna aut. Žádný z vás, vysokoškolských studentů, totiž zatím svůj vůz nevlastníte a autopůjčovna se jevila jako nejlepší volba. Nyní je však ještě před vámi dilema, pro jakou se rozhodnout. Konečné rozhodnutí nakonec padá na nejlevnější autopůjčovnu, s jejíž nabídkou pronájmů aut jste se seznámili na webových stránkách www.taggart.cz. Všichni zúčastnění budoucí cestovatelé studují v Praze a přistavení půjčeného automobilu zdarma u zastávky metra je takovou třešinkou na dortu, která potěší.

Krátkodobě i na dlouhou dobu bez starostí

Z nabídky autopůjčovny Taggart jste se rozhodli pro krátkodobý, asi desetitýdenní pronájem. Z vašich propočtů finanční situace se vám toto řešení pro vás zdá nejvýhodnější. Půjčený automobil má plné havarijní pojištění i povinné ručení platné v rámci celé EU, nejen v České republice. Kromě toho vůz, se kterým budete jezdit, není dosluhující ojetina. K užívání dostanete nové, nebo roční auto s nízkým počtem najetých kilometrů, které splňuje všechny povinné kontroly, a to STK a emise. Autorádio a klimatizace je samozřejmou výbavou každého půjčovaného vozu.

Co pronájem aut neobsahuje?

Než dostanete vůz k užívání, musíte složit vratnou zálohu v závislosti na typu automobilu. A než ho zase vrátíte zpátky, umytí vozu patří k povinnostem, které byste měli splnit. Autopůjčovna Taggart nezaplatí za vás pokuty, které nezodpovědnou jízdou způsobíte. A budete-li cestovat do zahraničí, dálniční známky budou také plně ve vaší režii. O spotřebovaných pohonných hmotách se asi není potřeba zmiňovat, ale ty si také každý nájemce platí sám za sebe.

Sdílet článek