aaa

AAA Auto – nejlepší autobazar u nás

Společnost SANEP dělala průzkum autobazarů. V oblasti důvěryhodnosti nejlepšího hodnocení dosáhl autobazar AAA Auto. Byl založen v roce 1992 a jeho zakladatelem byl Australan Tony Deny. V současné době je AAA Auto nejvýznamnější skupinou na tuzemském a středoevropském trhu. Pojďme se podívat, jaké výhody AAA Auto svým klientům nabízí.

Čím je AAA Auto charakteristické?

Jako jeden z mála autobazarů na trhu nabízí možnost výměny zakoupeného vozidla do sedmi dnů. Už jen touto výhodou je napřed od konkurence. Dále vám autobazar garantuje původ automobilů a také kontroluje stav najetých kilometrů. AAA Auto, v jehož čele stál do letošního roku Tony Denny, vám nabízí slevu až 50 000 Kč a také 12 měsíců záruku na mechanický stav vozidla.

V nabídce máte více než 6 000 vozidel ihned skladem a získáte slevu až 15 % na servis. Kromě těchto výhod má AAA Auto i další výhody.

Další doprovodné služby

V autobazaru si najdete nejlepší vozidlo za skvělou cenu. Kromě toho, že si můžete koupit automobil, vám autobazar nabízí i další doprovodné služby. Sjedná vám výhodné pojištění mechanických i elektronických závad a také vám zajistí servis.

Tony Denny chtěl vybudovat úspěšný autobazar a to se mu také povedlo. Získal si důvěru mnohých klientů, což potvrdil také průzkum společnosti SANEP. Nyní si chce užívat života a penze, takže se do čela AAA Auto dostala Karolína Topolová, jež je novou generální ředitelkou AAA Auto.

 

Sdílet článek